آغاز ثبت نام پلاک سبز در مدارس

ثبت نام طرح پلاک سبز جامُش از امروز شنبه در مدارس بندرعباس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی استارتاپ جامُش، طرح محیط زیستی پلاک سبز با همکاری ادارات کل حفاظت محیط زیست و آموزش و پرورش هرمزگان به منظور کد گذاری مدرسه های حامی محیط زیست و اجرای اقدامات موثر در حوزه مسئولیت اجتماعی زیست محیطی اجرا می شود.

مدارس می توانند با دریافت پلاک سبز در پروژه ها و پویش های محیط زیستی استارتاپ جامُش شرکت نموده و کالاهای مصرفی مورد نیاز خود را رایگان دریافت نمایند؛ همچنین در اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند به عنوان طرح مسئولیت اجتماعی مشارکت نمایند.

مدیران یا نمایندگان مدارس بندرعباس می توانند از امروز با مراجعه به این پیوند فرم دریافت پلاک سبز را تکمیل نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

همچنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 07631013102 تماس حاصل فرمایند.

استارتاپ جامُش مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان، از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و نظارت پروژه های مدیریت پسماند در راستای حفظ محیط زیست آغاز کرده است.

در حال حاضر، فعالیت های استارتاپ جامُش به عنوان کارگزار مسئولیت اجتماعی زیست محیطی شامل طراحی و اجرای پویش های محیط زیستی، فرهنگ سازی حفظ محیط زیست، مدیریت پسماند در مناطق گردشگری و مدیریت منابع بازیافتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *