سومین کنفرانس بین المللی برند سبز در تهران برگزار شد؛ تقدیر از استارتاپ جامُش به عنوان نخستین برند سبز در اکوسیستم استارتاپی کشور

سومین کنفرانس بین المللی برند سبز عصر شنبه در تالار ایران زمین شورای شهر تهران برگزار و از استارتاپ زیست محیطی جامُش به عنوان نخستین برند سبز در اکوسیستم استارتاپی کشور تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی استارتاپ جامُش، در این تقدیرنامه آمده است:

بدون تردید توفیق خدمت در جهت حفظ محیط زیست و نیل به اهداف هفده گانه توسعه پایدار، افتخار ستودنی و ارزشمندی است که با تلاش و همت جنابعالی و همکاران سخت کوش در آن مجموعه امکان پذیر گشته و اقدامات بسیار موثر و ارزشمندی برای خدمت به نسل های آینده ، به عنوان میراث ماندگار در راستای حفظ محیط زیست به عمل آمده است.

ترویج دانش مدیریت و توسعه برند سبز، تعامل پژوهشگران و متخصصان حوزه برند و تبیین نقش فناوری و تکنولوژی های سبز برای حفظ محیط زیست از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس بود.

گفتنی است؛ استارتاپ جامُش به عنوان کارگزار مسئولیت اجتماعی زیست محیطی، مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان از سال 1401 فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و نظارت پروژه های محیط زیستی آغاز کرده است. هم اکنون فعالیت های استارتاپ جامُش شامل: مدیریت پسماند در مناطق گردشگری، طراحی و اجرای پویش های محیط زیستی، فرهنگ سازی در حوزه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع بازیافتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *